Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PIERWSZA SESJA RADY GMINY DAMNICA NA VIII KADENCJĘ

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Za nami pierwsza sesja Rady Gminy Damnica, podczas której Wójt i nowa Rada Gminy złożyli ślubowanie. Radni wybrali przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Przewodniczącym Rady Gminy został Pan Kazimierz Kozina, na wiceprzewodniczącego wybrano Zbigniewa Kaźmierskiego. Wójt Pan Andrzej Kordylas złożył uroczyste ślubowanie. Rada Gminy podjęła uchwały o  powołaniu Komisji : – Komisja Gospodarki Komunalnej Rolnictwa i Inwestycji – przewodniczącym został Pan Malinowski Łukasz. – Komisja Budżetu i Finansów – przewodnicząca Pani Szarłot – Dietrich Agnieszka. – Komisja  Oświaty i Spraw Społecznych – przewodnicząca Pani Seweryńska Sławomira. – Komisja Skarg Wniosków i Petycji – przewodniczący Pan Kiczmachowski Grzegorz. – Komisja Rewizyjna – Pan Obert Paweł.

Pełna treść wiadomości na: damnica.pl/?p=17235
damnica.pl, Źródło artykułu: damnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola