Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatnie dwa tygodnie na nadsyłanie zgłoszeń na konkurs pn. "Osłona z klasą"!

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezydent Miasta Słupska przypomina, iż termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs pn. „Osłona z klasą”, którego celem jest wsparcie Wspólnot Mieszkaniowych zamierzających wykonać lub wyremontować swoje osłony śmietnikowe, a tym samym mieć istotny wpływ na estetykę swojego najbliższego otoczenia i jednocześnie stać się przykładem pozytywnych zmian upływa z dniem 30 listopada 2018. Na konkurs należy przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy wgkios@um.slupsk.pl: fotografię przedstawiającą osłonę śmietnikową zmodernizowaną lub wykonaną w 2018 roku znajdującą się na terenie Miasta Słupska w formacie .jpg lub .png, o wielkości maksymalnej do 10 MB, wypełniony Formularz zgłoszeniowy (Załącznik do Regulaminu konkursu pn. „Osłona z klasą” (do pobrania)) wraz ze skanem dokumentu potwierdzającego upoważnienie do reprezentowania Wspólnoty Mieszkaniowej oraz skan dokumentu potwierdzającego wykonanie osłony śmietnikowej w 2018 roku. W konkursie przewidziano 5 nagród pieniężnych dla wybranych Wspólnot Mieszkaniowych po 2000 zł brutto każda. Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie wszystkie chętne Wspólnoty Mieszkaniowe z terenu Miasta Słupska.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74230
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola