Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborze kandydata do Rady Nadzorczej PGM Sp. z o.o. w Słupsku

Data publikacji: 2019-01-18, Data modyfikacji: 2019-01-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem dot. naboru kandydata do Rady Nadzorczej PGM Sp. z o. o. w Słupsku. Informacje o prowadzonym naborze, procedurze i kryteriach doboru członków rad nadzorczych, niezbędnych wymaganiach oraz dokumentach, które zainteresowana osoba jest zobowiązana złożyć, znajdziecie Państwo do pobrania poniżej. Wymagane dokumenty na członka rady nadzorczej spółki Miasta Słupska wraz z dokumentami potwierdzającymi wymagane uprawnienia należy składać w terminie do 1 lutego 2019: – osobiście w Wydziale Organizacji Urzędu ( Plac Zwycięstwa 3, pokój 106, 76-200 Słupsk) – lub pocztą tradycyjną – liczy się data wpływu do Urzędu. Ogłoszenie dot.naboru (do pobrania)Załącznik nr 1 (do pobrania) Załącznik nr 2 (do pobrania)

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=76178
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola