Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oferta pracy w Słupskim Ośrodku Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Data publikacji: 2019-01-25, Data modyfikacji: 2019-01-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Słupski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zatrudni lekarza (lekarza stażystę, emeryta, rencistę) lub felczera w celu pełnienia dyżurów lekarskich w dziale obsługi osób w stanie nietrzeźwości. Ośrodek zapewnia bardzo dobre warunki socjalno – bytowe. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 609-137-090 lub bezpośrednio w Słupskim Ośrodku Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy ul. Gdyńskiej 13A w Słupsku.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=76354
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola