Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Słupsk - Gdynia Główna z tyłu TLK Rybak

 
Trzecia i ostatnia odsłona z przejazdu pociągiem pospiesznym Rybak relacji Szczecin Główny - Białystok, na odcinku Stargard Szczeciński - Gdynia Główna. Tu jedziemy już ze Słupska (już Pomorskie) do Gdyni Głównej. Część pierwsza z jazdy można zobaczyć tukej: youtube.com/watch?v=G_abhKI7rCk Drugą część zaś tukej: youtube.com/watch?v=0OYe1C0h2nw 0:00:00 - Słupsk 0:32:02 - Lębork 0:54:16 - Wejherowo 1:00:10 - Reda 1:05:20 - Rumia 1:13:00 - Gdynia Główna Osobowa Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (youtube.com/editor)

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2015-09-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola