Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowe władze Miasta Słupska

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
29 października br., w Pałacu Ślubów, odbyła się uroczystość wręczenia przez Miejską Komisję Wyborczą w Słupsku zaświadczeń o wyborze na Prezydenta Miasta Słupska oraz na radnych Rady Miejskiej w Słupsku wybranym w wyborach, które odbyły się  w dniu 21 października 2018. Zaświadczenia wręczał Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Słupsku Bartłomiej Głowala w asyście swojej zastępczyni Katarzyny Grzeszczak. Jako pierwsza przyjęła zaświadczenie Krystyna Danilecka-Wojewódzka – Prezydent Miasta Słupska w  kadencji 2018 – 2023. Następnie swoje zaświadczenia odebrali nowo wybrani radni: 1. Robert Biedroń 2. Kamil Bierka 3. Tadeusz Bobrowski 4. Beata Chrzanowska 5. Kazimierz Czyż 6. Krystyna Danilecka-Wojewódzka 7. Bogusław Dobkowski 8. Wojciech Gajewski 9. Łukasz Jaworski 10. Ryszard Kruk 11. Jan Lange 12. Małgorzata Lenart 13. Wojciech Lewenstam 14. Anna Mrowińska 15. Andrzej Obecny 16. Anna Rożek 17. Paweł Skowroński 18. Piotr Skowroński 19. Renata Stec 20. Jacek Szaran 21. Paweł Szewczyk 22. Adam Treder 23. Artur Wiszniewski Serdecznie gratulujemy! Nowa Rada Miejska w Słupsku 1 of 33 Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski Fot. R.Nowakowski

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73810
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola