Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niszczarka do dokumentów dla mieszkańców już dostępna!

Data publikacji: 2018-08-27, Data modyfikacji: 2018-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Sygnały osób starszych w sprawie braku możliwości zniszczenia dokumentów w sposób uniemożliwiający ich odtworzenie skłoniły Słupską Radę Seniorów do wystąpienia do Prezydenta Miasta Słupska z prośbą o udostępnienie niszczarki do dokumentów. Wniosek zyskał natychmiastową zgodę, za co serdecznie dziękujemy, a w konsekwencji mieszkańcy Słupska uzyskali możliwość korzystania z niszczarki i pozbywania się starych, niepotrzebnych (osobistych) dokumentów, w których zawarte są dane osobowe. Z niszczarki zakupionej przez słupski magistrat można korzystać od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6. Szanowni mieszkańcy, wyrzucenie jedynie przedartych dokumentów do publicznych miejsc składowania odpadów może być wysoce ryzykowne! Zachęcamy do korzystania z niszczarki i dalszego przekazywania informacji o jej dostępności. Marianna Borawska Przewodnicząca Słupskiej Rady Seniorów

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72159
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola