Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Narada inaugurująca rok szkolny 2018/2019

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-26
A A AWydrukDrukuj  
 
23 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Słupsku, zgodnie z coroczną tradycją, odbyła się narada inaugurująca rok szkolny 2018/2019. Spotkanie otworzyła Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka – Zastępca Prezydenta Miasta Słupska. W naradzie uczestniczyli dyrektorzy szkół i placówek oświatowych Miasta Słupska, zaproszeni goście: Romuald Bieniasz-Krzywiec – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Słupsku, Beata Chrzanowska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Słupsku, Mieczysław Jaroszewicz – Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miejskiej, Daniel Jursza – Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Krzysztof Smugała – Wiceprezes Zarządu Oddziału w Słupsku Związku Nauczycielstwa Polskiego, Dominika Korzeniowska-Gudyn – Przewodnicząca Międzyzakładowej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Słupsku oraz kierownictwo i pracownicy Wydziału Edukacji. Podczas spotkania wręczono powierzenia stanowiska dyrektora od 1 września 2018 oraz nagrody jubileuszowe. Pani Anna Hryniewicz – Prokurent szkół, odpowiedzialna za filozofię szkół Pro Futuro, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie wystąpiła z wykładem inauguracyjnym. Narada była okazją do podsumowania działań prowadzonych w roku szkolnym 2017/2018 oraz przedstawienia planów i zamierzeń na nowy rok szkolny. Zastępca Prezydenta Miasta Słupska, jak i zaproszeni goście złożyli na ręce dyrektorów szkół i placówek oświatowych podziękowania za pracę w mijającym roku szkolnym oraz życzenia na nadchodzący rok szkolny 2018/2019.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72128
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola