Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że na obszarze 18 obrębu ewidencyjnego Miasta Słupska rozpoczęły się prace geodezyjne związane z przeprowadzeniem modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Obszar objęty modernizacją obejmuje nieruchomości położone w rejonie ulic: Akacjowej, Jałowcowej, Leszczynowej, Hubalczyków, Jaśminowej, gen. Dezyderego Chłapowskiego, Jarzębinowej, Świerkowej, gen. Kazimierza Pułaskiego, Józefa Sułkowskiego, Parkowej, Racławickiej, Gdyńskiej, Leśnej, Krzysztofa Arciszewskiego, Spacerowej, Nad Śluzami, ks. Brzóski, Pogodnej, Jesionowej, Brzozowej, Modrzewiowej, Głogowej, Bukowej, Ignacego Prądzyńskiego, Cisowej, Dębowej, Olchowej, Wierzbowej, Kasztanowej, Topolowej, Jaworowej, Rafała Krajewskiego, Romana Awstrica, Kalinowej, Cyprysowej, Aleji Brzozowej, Jodłowej. Zakres modernizacji obejmuje aktualizację danych ewidencyjnych budynków, lokali, użytków gruntowych określających sposób zagospodarowania działek, weryfikację atrybutów punktów granicznych na podstawie istniejącej dokumentacji oraz danych zawartych w rejestrach publicznych (bez przeprowadzania pomiaru granic) w celu doprowadzenia danych ewidencyjnych do zgodności ze stanem faktycznym w terenie oraz znowelizowanymi przepisami prawa. Prace prowadzone są na podstawie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne. Pracę będą trwały od maja 2018 do grudnia 2018. Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://bip.um.slupsk.pl/ogloszenia/2924.html Źródło dla elementu graficznego: http://mowimyjak.se.pl/dom-i-ogrod/budowa-i-remont/czym-sie-rozni-mapa-zasadnicza-od-mapy-do-celow-projektowych,10_48065.html

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=70187
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola