Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Młodzieżowa Rada Miasta Słupska IV kadencji

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek, 4 grudnia 2018 o 14:30 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku, odbyła się gala ogłoszenia wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Słupska IV kadencji. Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej – Aldona Żurawska, przedstawiła przebieg wyborów. Zaświadczenia o wyborze na radnego Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, młodzi radni odebrali z rąk Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej, Prezydent Miasta Słupska, Beaty Chrzanowskiej – Przewodniczącej Rady Miejskiej w Słupsku oraz Wojciecha Gajewskiego – Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. W uroczystości wzięli udział: Marta Makuch – Zastępca Prezydenta Miasta Słupska, Romuald Bieniasz – Krzywiec – Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Słupsku, Anna Sadlak – Dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Słupsku, Bogna Winiarczyk – Zastępca Dyrektorki Wydziału Edukacji a także wszyscy kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, Przewodniczący Szkolnych Komisji Wyborczych oraz Dyrektorzy szkół. Wydarzenie uświetnił występ Młodzieżowego Chóru „Kantele”. W wyborach, które odbyły się 14 listopada 2018  wybrano 23 radnych Młodzieżowej Rady Miasta Słupska IV kadencji w składzie: 1. Michał Czesnowski 2. Gniewosz Gawrych 3. Dominik Kwiatkowski 4. Maciej Woszczyk 5. Michał Krawczun 6. Miłosz Makowski 7. Rafał Kawka 8. Michał Gońka 9. Klaudia Müller 10. Zuzanna Firlong 11. Patryk Anioł 12. Agnieszka Żukowska 13. Kacper Smysło 14. Martyna Marzenta 15. Mateusz Grodzki 16. Nikola Spychała 17. Natalia Wójcik 18. Karol Meler 19. Marta Mikszto 20.Tomasz Jonatowski 21. Julita Janowicz 22. Dawid Skrzypiec23. Sebastian Marcinkowski Młodym radnym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!  

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74938
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola