Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami - zaproszenie

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
3 grudnia każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Święto to zostało ustanowione w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych.  W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego swoją działalność oraz najnowszy materiał filmowy pt. „Schizofrenia – Otwórzcie Drzwi” zaprezentuje zespół TV ŚDS. TV ŚDS to telewizja osób z niepełnosprawnościami działająca przy Środowiskowym Domu Samopomocy prowadzonym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku. Spotkanie jest jednocześnie okazją do podsumowania projektu „TV ŚDS – kampania informacyjna na rzecz osób niepełnosprawnych” realizowanego, dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, przez Stowarzyszenie Horyzont. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2018 o 11:00 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku przy placu Zwycięstwa 3. Aktualności z życia Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Kościuszki 3 można śledzić na stronie ŚDS na Facebooku.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74801
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola