Belka
Poniedziałek, 23 Maja 2022   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

METAMORFOZY ROKU 2020/2021 - NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA – III EDYCJA

Data publikacji: 2022-03-28, Data modyfikacji: 2022-03-28
A A AWydrukDrukuj  
 
METAMORFOZY ROKU 2020/2021 - NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA – III EDYCJA

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Słupska do uczestnictwa w Konkursie pn. „METAMORFOZY ROKU 2020/2021 - NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA – III EDYCJA”.
Konkurs skierowany jest do Właścicieli budynków mieszkalnych wielorodzinnych, którzy od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2021 r. wykonali remont elewacji budynku wielorodzinnego. Z udziału w Konkursie wyłączone są budynki stanowiące w 100% własność Miasta oraz budynki wyłonione i wyróżnione w I i II Edycji Konkursu „METAMORFOZY”.
Zachęcamy Państwa do wspólnej inicjatywy, aktywności na forum publicznym, warto pochwalić się swoimi dokonaniami, tym jak udało się Państwu zmienić budynek i otoczenie.

Zgłoszenie Konkursowe będzie można złożyć w terminie od 15 lutego do 15 kwietnia 2022 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Słupsku przy pl. Zwycięstwa 3 (w pokoju nr 217 na II piętrze), w zamkniętych kopertach z tytułem: Konkurs pn.: „Metamorfozy Roku 2020/2021 - Najładniejsza Słupska Elewacja - III Edycja”.

Na zwycięzców czekają nagrody.

, Źródło artykułu: Urząd Miejski w Słupsku
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola