Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultujemy projekt Programu współpracy Miasta Słupska z ngo na rok 2019

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Słupska, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem Programu współpracy Miasta Słupska z organizacjami pozarządowymi na rok 2019. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi prosimy o wypełnienie formularza uwag oraz dostarczenie go do Wydziału Dialogu i Komunikacji Społecznej na adres Pełnomocniczki Prezydenta Miasta Słupska ds. organizacji pozarządowych Pani Beaty Macedońskiej, b.macedonska@um.slupsk.pl lub papierowo do Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. Tel. kontaktowy: 59 8487 921 Poniżej linki do pobrania: 1. Załącznik nr 1 Projekt Programu Współpracy Miasta Słupska z organizacjami pozarządowymi – prosimy o zapoznanie się z projektem programu 2. Zalacznik_2_formularz uwag – na tym formularzu można zgłaszać uwagi Link do szczegółów –  źródło w BIP

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72409
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola