Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne Zagospodarowanie podwórka przy ul. Piekiełko - Zamenhofa w Słupsku

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dot. zagospodarowania podwórka przy ul. Piekiełko – Zamenhofa w Słupsku w ramach projektu „Opracowanie modelu rewitalizacji społecznej, gospodarczej, przestrzennej i środowiskowej obszarów śródmiejskich na przykładzie Miasta Słupska”. Konsultacje trwają od 28 września do 18 października br.1 i 15 października od 15.00 do 16.30 zaplanowano dyżury konsultacyjne, które pełnione są w Wydziale Inwestycji Urzędu Miejskiego w Słupsku przy Pl. Zwycięstwa 1 (pok.102), a 9 października o 16.00 spotkanie konsultacyjne w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. Więcej informacji nt. np. możliwości zgłaszania uwag – do pobrania poniżej:Zarządzenie PMSZałącznik nr 1. Koncepcja zagospodarowania terenu.Załącznik nr 2. Formularz konsultacyjny Zachęcamy do uczestnictwa w konsultacjach oraz włączenia się w dyskusję nt.koncepcji zagospodarowani ww.terenu.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72978
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola