Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne dot. projektu wysokości opłat preferencyjnych za korzystanie ze Stadionu przy ul. Zielonej w Słupsku

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Słupsk,17.09.2018 r. Prezydent Miasta Słupska ogłasza konsultacje społeczne dotyczące projektu wysokości opłat preferencyjnych za korzystanie ze Stadionu przy ul. Zielonej w Słupsku przedmiotem konsultacji jest projekt wysokości opłat preferencyjnych za korzystanie ze Stadionu przy ul. Zielonej w Słupsku. Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców i mieszkanek miasta nt. proponowanych opłat preferencyjnych za korzystanie ze Stadionu przy ul. Zielonej w Słupsku. Zainteresowani mogą wnosić uwagi do wszystkich zapisów dokumentu. Konsultacje odbędą się w okresie od 24 września 2018 do 18 października 2018 roku. Treść projektu wysokości opłat preferencyjnych za korzystanie ze Stadionu przy ul. Zielonej W Słupsku stanowi załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia. 1. Konsultacje społeczne mają zasięg ogólnomiejski. Konsultacje społeczne mają charakter opiniodawczy a zgłaszane w ich trakcie uwagi nie są wiążące dla miasta. Konsultacje społeczne odbędą się w następujących formach: 1) spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami i mieszkankami miasta, które odbędzie się w dniu 9 października o godz. 16:00 w świetlicy na Stadionie przy ul. Zielonej 9 w Słupsku, 2) udostępnienia dokumentu w formie papierowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 99, w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego oraz na stronie www.slupsk.pl, 3) zgłaszania uwag za pomocą formularza konsultacyjnego, stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszego zarządzenia, który należy wypełnić i złożyć w wersji papierowej do Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku (ul. Szczecińska 99 pok. nr 4) lub przesłać w wersji elektronicznej na adres sosir@sosir.slupsk.pl. Zarządzenie nr 994_SOSiR_2018Załącznik nr 1 – Projekt wysokości opłat preferencyjnych za korzystanie ze stadionu przy ul. ZielonejZałącznik nr 2 – formularz uwagZałącznik nr 2 – formularz uwag, wersja edytowalnaZałącznik nr 1 do formularza uwag-Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych Więcej informacji znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej  link (kliknij).

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72590
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola