Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KONSULTACJE SPOŁECZNE

Data publikacji: 2019-02-04, Data modyfikacji: 2019-02-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Damnica ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących zmiany statutów sołectw Gmina Damnica. Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w terminie: Od dnia 4 lutego 2019 r. do dnia 14 lutego 2019 r. Przedmiotem konsultacji społecznych jest wzorcowy statut wszystkich sołectw z terenu Gminy Damnica, za wyjątkiem sołectwa Świecichowo, dla którego zostaną przeprowadzone odrębne konsultacje, w związku z planowanym podziałem sołectwa. Mieszkańcy gminy, za wyjątkiem mieszkańców miejscowości Świecichowo i Mrówczyno (dla których będą przeprowadzone odrębne konsultacje), mogą wypowiedzieć się w przedmiocie konsultacji. Formularz ankiety dostępny pod linkiem oraz w punkcie obsługi mieszkańca, u sołtysów, na stanowisku obsługi Rady Gminy. Opinie i wnioski, oraz wypełnione formularze ankiet, należy złożyć w formie papierowej w punkcie obsługi mieszkańca, lub przesłać na adres : Urząd Gminy Damnica, ul Górna 1, 76-231 Damnica w terminie do 14 lutego 2019 r. Wyniki przeprowadzonych konsultacji zostaną podane do publicznej wiadomości, zamieszczenie na stronie internetowej oraz tablicach ogłoszeń.

Pełna treść wiadomości na: damnica.pl/?p=17910
damnica.pl, Źródło artykułu: damnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola