Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs dla uczniów - fotografia lub plakat a zmiany klimatu

Data publikacji: 2018-09-19, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do uczestnictwa w konkursie, pt. „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas”. Celem konkursu jest popularyzacja tematu adaptacji do zmian klimatu oraz projektu „Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców”. Konkurs przebiega w dwóch kategoriach: zdjęcia lub plakatu. Prace można nadsyłać od 10 września do 20 listopada jedynie drogą internetową za pośrednictwem Strony Internetowej Projektu MPA – www.44mpa.pl. Ogłoszenie wyników planowane jest na 18 grudnia 2018 r. o 12:00 na stronie internetowej projektu „Wczujmy się w klimat”  www.44mpa.pl oraz na profilu projektu na Facebooku. Więcej informacji w poniższym materiale:Konkurs dla uczniów Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas – plik do pobrania. oraz w Regulaminie (link).Znajdziecie w nich Państwo szczegółowe wiadomości nt.tematyki prac, tego co powinny przedstawiać, techniki, formatów i wiele innych.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72680
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola