Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jubileusz 25-lecia Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku

Data publikacji: 2019-02-04, Data modyfikacji: 2019-02-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Dla Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupsku 2019 rok to czas wyjątkowy, ze względu na jubileusz 25-lecia. Z tej okazji w piątek 1 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyło się uroczyste spotkanie, na którym podsumowano dotychczasową działalność . Wraz z zaproszonymi gośćmi, którzy od lat współpracują i wspierają SPMZOZ, mieliśmy okazję do wspólnego wspominania początków działalności, a także ważnych z perspektywy dynamicznego rozwoju firmy, momentów z minionych 25 lat. W tym ważnym dniu dla firmy gratulacje złożyła Pani Krystyna Danilecka – Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska. Zaproszeni goście chętnie zabierali głos i składali gratulacje na ręce Pani Marii Mazur Dyrektor Zakładu . Historia SPMZOZ to także historia ludzi, którzy ją współtworzą oraz tych, z którymi od lat rozwijane są partnerskie relacje. To właśnie tym osobom, które wspierały i wspierają rozwój Zakładu podziękowała Dyrektor Maria Mazur wyróżniając pracowników za dotychczasową rzetelną i sumienną pracę oraz wkład w rozwój SPMZOZ. SPMZOZ w Słupsku jest największym świadczeniodawcą w regionie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Średnio miesięczne wykonuje 27 tys. porad lekarskich, 200 lekarskich wizyt domowych, 15 tys. badań laboratoryjnych, 5400 zdjęć rtg, 1400 iniekcji (w tym 400 w domu chorego), 1300 szczepień.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=76612
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola