Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycje ZIM realizowane w 2018 r.

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku w bieżącym roku realizuje ponad 30 inwestycji infrastrukturalnych na terenie Miasta Słupska. W Słupsku bardzo często można natknąć się na miejsca, w których prowadzone są prace drogowe. Oprócz remontów jezdni i chodników Zarząd Infrastruktury Miejskiej realizuje takie inwestycje jak: budowa parku przy ul. Szafranka, konserwacja murów obronnych, wymiana oświetlenia ulicznego, czy przebudowa pomnika na Pl. Zwycięstwa. Aby przybliżyć skalę prowadzonych działań powstała mapa obrazująca rozmieszczenie i rodzaje najważniejszych zadań. Wskazane inwestycje obejmują działania realizowane w roku 2018, zarówno te jednoroczne, czyli rozpoczynane i kończone w tym roku, jak i wieloletnie, czyli rozpoczynane w roku ubiegłym i kończące się w roku bieżącym oraz rozpoczęte w 2018 roku a kończące się w roku 2019. Zachęcamy do zapoznania się z mapą (format pdf.).

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74003
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola