Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Inwestuj w Słupsku"

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Cel główny projektu: stworzenie odpowiednich warunków inwestowania w Słupsku poprzez promocję gospodarczą, kreowanie pozytywnego wizerunku miasta przyjaznego inwestorowi, profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych oraz udostępnienie informacji o regionie i jego walorach gospodarczych. Efekty realizacji projektu: 1. Przeprowadzenie badania ankietowego (II 2010 r.) na grupie 100 wybranych losowo przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie miasta Słupska celem ustalenia ich oczekiwań oraz poglądów na temat skutecznej promocji miasta oraz tworzenia przyjaznego klimatu inwestycyjnego. 2. Stworzenie Wieloletniego Programu Pozyskiwania Inwestorów Zewnętrznych w Regionie Słupskim obejmującego m.in. analizę sytuacji społeczno –gospodarczej Regionu, uwarunkowania inwestycyjne miasta Słupska, wskazanie potencjalnych kierunków działań związanych z pozyskiwaniem inwestorów. 3. Stworzenie portalu elektronicznego – Centrum Obsługi Inwestora – www.coislupsk.pl zawierającego: · aktualne oferty inwestycyjne Miasta oraz ogłoszone przetargi na zakup nieruchomości,· informacje o regionie i jego walorach gospodarczych · informacje o najważniejszych projektach i inwestycjach Miasta Słupska. 4. Organizacja kampanii marketingowej, ukierunkowanej na kreowanie dobrego wizerunku regionu i produktu regionalnego, pod kątem potencjalnych inwestorów: udział w targach międzynarodowych i krajowych, organizacja Słupskich Dni Gospodarki, przygotowanie oferty inwestycyjnej Miasta, kampania promocyjna. Termin realizacji: 1 września 2009 roku do 31 grudnia 2014 roku Montaż finansowy: Całkowita wartość projektu: 836 230,00 zł, dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WP 2007-2013 (75%) 627 129,63 zł.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74386
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola