Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I POSIEDZENIE RADY SENIORÓW

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Gminy Damnica zgodnie z § 6 ust. 1 Statutu Gminnej Rady Seniorów w Damnicy stanowiącego załącznik do Uchwały Nr XLVI/349/18 Rady Gminy Damnica z dnia  17 lipca 2018r. w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Damnicy oraz nadania jej statutu, zwołuje pierwsze posiedzenie Gminnej Rady Seniorów w Damnicy  w dniu 22 stycznia 2019r.  o godz. 15:00 w sali Urzędu Gminy w Damnicy z następującym porządkiem obrad: 1.Ukonstytuowanie Rady Seniorów: -wybór Przewodniczącego Rady Seniorów -wybór Wiceprzewodniczącego Rady Seniorów -wybór Sekretarza Rady Seniorów

Pełna treść wiadomości na: damnica.pl/?p=17673
damnica.pl, Źródło artykułu: damnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola