Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I posiedzenie nowej Rady Miejskiej w Słupsku

Data publikacji: 2018-11-13, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że Komisarz Wyborczy w Słupsku postanowieniem z 9 listopada 2018 r. zwołał pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady na dzień 21 listopada o 12.00 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku ustalając poniższy porządek obrad: 1. Otwarcie i prowadzenie Sesji, do czasu wyboru Przewodniczącego, przez Radnego najstarszego wiekiem obecnego na sesji. 2. Stwierdzenie obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady. 3. Ślubowanie radnych. 4. Wybór Przewodniczącego. 5. Ślubowanie Wójta, Burmistrza. 6. Zakończenie obrad i Sesji Rady. Wskazanie obligatoryjnych punktów porządku obrad pierwszej sesji nie oznacza braku możliwości – po dokonaniu wyboru przewodniczącego – rozszerzenia porządku obrad o inne punkty. Wiadomość znajdziecie Państwo również w Biuletynie Urzędu Miejskiego w Słupsku link.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74216
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola