Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dodatkowa pula środków SBP2019

Data publikacji: 2018-12-04, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Zgodnie z koniecznością dostosowania do znowelizowanych przepisów dot.m.in. budżetu partycypacyjnego, zwiększyliśmy pulę środków przeznaczonych na realizację zadań ze Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2019 o 582.000,00 zł. W związku z tym, decyzją Prezydent Miasta Słupska Pani Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej, zgodnie z rekomendacją Zespołu ds. Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2019, do realizacji w przyszłym roku zostały przeznaczone dodatkowo trzy zadania z największą liczbą głosów oddanych przez mieszkańców w czerwcu br. Są to następujące projekty: – Rozbudowa Parku Street Workout (zadanie infrastrukturalne lokalne) w wysokości 295.500,00 zł – Budowa V część parku Witkacego (zadanie infrastrukturalne lokalne) w wysokości 300.000,00 zł – Akademia Aktywnego Seniora (zadanie społeczne) w wysokości 40.000,00 zł. Gratulujemy Wnioskodawcom, których projekty również będą realizowane w przyszłym roku i już zachęcamy do przemyślenia pomysłów, które będą Państwo chcieli złożyć w ramach kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego.    

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74888
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola