Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Burmistrz Miasta Ustka ogłosił konkursy dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w 2019 roku

Data publikacji: 2018-12-27, Data modyfikacji: 2018-12-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że Burmistrz Miasta Ustka zarządzeniami Nr 306, 307, 308 i 309 z dnia 21 grudnia 2018 r. ogłosił konkursy ofert na realizację zadań publicznych finansowanych z budżetu miasta w 2019 roku w zakresie turystyki i krajoznawstwa, pomocy społecznej, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.

Pełna treść wiadomości na: ustka.pl/pl/artykul/272/4834/burmistrz-miasta-ustka-oglosil-konkursy-dla-organizacji-pozarzadowych-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2019-roku
ustka.pl, Źródło artykułu: ustka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola