Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ankieta dotycząca preferencji mieszkaniowych

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, Miasto Słupsk bada wszelkie możliwości rozwoju budownictwa mieszkaniowego z przeznaczeniem dla różnych grup społecznych, w tym dla osób, które z uwagi na przekroczenie progu dochodowego, nie mogą starać się o najem lokalu z zasobu gminy i jednocześnie nie mają na tyle dużej zdolności kredytowej, by „własne M” kupić na rynku pierwotnym lub wtórnym przy pomocy kredytu hipotecznego. W kręgu naszych zainteresowań w ramach rozwoju miejskiej polityki mieszkaniowej – przyjaznej Mieszkańcom Słupska – są różne instrumenty, w tym współpraca z lokalnymi deweloperami, program Mieszkanie Plus, spółki celowe z zewnętrznymi podmiotami. Ponieważ opinie naszych Mieszkańców są dla nas cenne, przygotowaliśmy dla Państwa Ankietę, w której znajdują się m.in. pytania o wielkość mieszkań preferowanych do wynajęcia, o wysokość opłat, które Państwo jako potencjalni najemcy byliby gotowi zapłacić za najem. Jest pytanie dotyczące najmu z opcją dojścia do własności ect. Zebrane informacje pozwolą nam wstępnie oszacować skalę zainteresowania Słupszczan najmem mieszkań od Miasta, które nie będą lokalami komunalnymi, a ich najem będzie się odbywał na zasadach podobnych do wolnorynkowych, jednak korzystniejszych finansowo, a być może nawet z opcją dojścia do własności. Dane w niej zawarte, jakie Państwo nam przekażą, będą stanowiły ważny materiał do opracowania wstępnej koncepcji inwestycji dot. budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, które być może uda się w Słupsku zrealizować. Wypełnione Ankiety w terminie do końca I kwartału 2019 roku (do 31 marca) będzie można złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Słupsku w sekretariacie Wydziału Polityki Mieszkaniowej lub w Kancelarii Urzędu (plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk, II piętro, pokój 219 – sekretariat POM, parter, pokój nr 06 – kancelaria UM w Słupsku) lub w formie elektronicznej (przesyłając na skrzynkę elektroniczną Wydziału Polityki Mieszkaniowej: wpm@um.slupsk.pl lub na skrzynkę kancelarii Urzędu: kancelaria@um.slupsk.pl). Ankiety w wersji papierowej można pobrać w sekretariacie Wydziału Polityki Mieszkaniowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, kancelarii Urzędu Miejskiego oraz spółkach miejskich zajmujących się mieszkalnictwem, tj. w sekretariacie Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku (ul. J. Tuwima 4) i w sekretariacie Słupskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Słupsku (ul. J. Fałata 11). Ankieta w wersji elektronicznej jest do pobrania poniżej lub w zakładce Mieszkalnictwo.Z wyrazami szacunku, Agnieszka Zwierz Dyrektor Wydziału Polityki Mieszkaniowej Ankieta -Preferencje mieszkaniowe mieszkańców Słupska(do pobrania) UWAGA: do wypełnionej ankiety należy dołączyć Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych Oświadczenie o przetwarzaniu danych – RODO – ankieta mieszkalnictwo (do pobrania)    

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74523
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola