Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

997 - przekierowanie połączeń

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że od 14 września 2018 dzwoniąc na numer 997 (Komenda Miejska Policji w Słupsku) połączenie automatycznie zostanie przekierowywane na numer alarmowy 112. Cały proces przekierowywania osób dzwoniących na terenie województwa pomorskiego z numeru 997 na numer alarmowy 112 nastąpił 17 września 2018. Powyższa zmiana nie dotyczy numerów: 998 (Straż Pożarna), 999 (Pogotowie Ratunkowe) oraz innych numerów alarmowych. Osoby dzwoniące na numer 112, w zależności od rodzaju zgłoszenia (zagrożenia) są przekierowywani przez operatora numeru alarmowego 112 do właściwych służb dziedzinowych (między innymi Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe). Na terenie miasta Słupska do systemu powiadamiania ratunkowego zostały zgłoszone: Straż Miejska w Słupsku (986) oraz Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Słupsku (598426467).  

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72712
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola